Tubade kirjeldus

    Toa hinnas sisaldub hommikusöök (kell 9-11.00), auto parkimiskoht, WiFi ühendus ja käibemaks.
Lisavoodi 25€
Sisseregistreerimine hotelli on kell 15.00 – 20.00.

ÜHENE TUBA: 16 m2. Lisavoodid: 1
Tube on üks ja see asub hoovimajas. Privaatne vannituba duššiga. Toas on konditsioneer, veekeetja, külmik, föön, sussid, Smart-TV, triikimisvõimalus.

 

KAHENE TUBA: 18-25 m². Lisavoodid:1*
Kaheseid tube on hotellis neli, millest kaks asub peamajas (nr 1 ja 10) ja kaks hoovimajas (nr 4 ja 5).
Võimalik ühe laia või kahe eraldi voodiga. Toas on vannituba duššiga konditsioneer, külmik, mikrolaineahi, föön, sussid, SmartTV, triikimisvõimalus.


JUUNIORSVIIT: 52 m² avar tuba. Lisavoodid:2 
Tuba asub peamajas, teisel korrusel. Toas on vannituba duššiga, konditsioneer, sussid, föön, diivan, SmartTV, külmik, mikrolaineahi, triikimisvõimalus, elektrikamin, CD-mängija, veekeetja, kohvimasin.


PENTHOUSE: 61 mKahekorruseline tuba 4- le inimesele. Lisavoodid: 2
Tuba asub peamajas. Toas on 1 kaheinimesevoodi ja 2 üheinimesevoodit. Privaatne vannituba duššiga. Teisel korrusel on konditsioneer. Toas on külmik, seif, 2 televiisorit (SmartTV), sussid, diivan, veekeetja, kohvimasin, mikrolaineahi, triikimisvõimlus, föön, suur riidekapp.

 
 
 


SVIIT KAMINA, SAUNA JA MULLIVANNIGA: 63 m² Lisavoodid: 2
Tuba asub hoovimajas. Toas on privaatne vannituba sauna ja mullivanniga, WC eraldi. Toas on konditsioneer, mullivann, kamin, sauna eesruum, kaal, sussid, föön, diivan, mikrolaineahi, külmik, veekeetja, kohvimasin, triikimisvõimalus, riidekapp, SmartTV. Sauna eesruumis on istumisvõimalus ja eraldi TV.

 
 
 
 


APARTMENT SAUNAGA: 45 m² kahetoaline tuba 3-le Lisavoodid: 1
Tuba asub hoovimajas. Toas on 1 kahene voodi ja 1 ühene voodi ning privaatne vannituba dušši ja saunaga. Toas on olemas konditsioneer, sussid, föön, diivan, mikrolaineahi, külmik, veekeetja, kohvimasin, triikimisvõimalus, SmartTV.


ECONOMY KAHENE TUBA: 16m² Lisavoodid: puudub
Väiksem kahene tuba, mida on hotellis üks.
Võimalik ühe laia või kahe eraldi voodiga. Toas on vannituba duššiga, konditsioneer, külmik, mikrolaineahi, föön, sussid, SmartTV, triikimisvõimlus. Tuba asub esimesel korrusel, baari lähedal.

NB! Alex Maja jätab endale õiguse hindu muuta vastavalt nõudlusele ja madalhooajal pakkuda majutust ilma hommikusöögita.

Arvutiparandus @2011